Yüz Liftingi

LAVINIA’DA YÜZ LİFTİNGİ İŞLEM SIRASI


Temizleme İşlemi
Elektroterapi ile Lifting (Kasları Sıkılaştırıcı ve Toparlayıcı)
Radyofrekans + Vakum Masajı (Kırışıklık ve Çizgilenmeler için)
Göz Çevresi Bakımı (Çizgilenmeler, Morluk ve Torbalanmalar için)
Breeze ve Soğuk Ped ( Göz Çevresi )
Anti-Aging Yüz Masajı (Cilt yapısına uygun serum, ampul ve yağlar kullanılarak)
PCO ( Plazenta Maskesi )
Thermofreeze (Sıcak-Soğuk uygulama) ile krem ve ürünlerin nüfus etmesi için

Kür : 10 seans

Süre: 1 saat 20 dakika

YÜZ LİFTİNGİ (CİLTTEKİ SARKMA, GEVŞEKLİK ve DEFORMASYON)


Doğal yaşlanma süreci içinde, hücre yenilenmesinin azalması ile beraber, yüzümüz eski diriliğini kaybeder, cildimiz sarkar, gevşer. Yüz Liftingi, yüz bölgesindeki ana kas grupları çalıştırılarak çok kısa bir sürede cildin sıkılaşmasını sağlanır. Sonuç 2. seanstan itibaren görülebilir.


10 seans Yüz Liftingi+10 seans Radyofrekans+10 seans Anti-Aging Yüz Masajı+ 10 adet Plasenta Maskesi ile cildiniz yenilensin…

whatsapp-image-2016-09-20-at-13-21-14-1


Ameliyatsız Yüz Germe uygulaması doğal yaşlanma, sık sık kilo alıp verme, aşırı mimik hareketleri, UV ışınları, aşırı yağlanma, yanlış beslenme, olumsuz dış etkenlere mahrus kalınması ve genetik faktörlerden zamanla yüzümüzde oluşan sarkma, gevşeklik, çizgilenme ve kırışıklıkları önleyen ve en önemlisi mevcut deformasyonları gözle görülür bir şekilde en aza indirgeyen Anti-Aging amaçlı bir cilt yenileme tekniğidir.

Ameliyatsız yüz germe uygulaması için Lavinia’da üstün donanıma sahip son teknoloji ürünü cihaz ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Yüz liftingi işlemlerinde kullanmakta olduğumuz Elektroterapi sistemi yüzümüzdeki tüm ana kas gruplarını çalıştırarak gevşemiş, sarkmış ve deforme olmuş kasların gerilmesini, sıkılaşıp toparlanmasını sağlar. Yüz liftingi işleminin diğer vazgeçilmez uygulaması ise Thermo-C Radyofrekans cihazıdır. Radyofrekans sistemi kolojen ve elastin hücre yapımını aktive ederek, hem üst derinin sıkılaşıp toparlanmasını sağlar hem de çizgi ve kırışıklıkların gözle görülür derecede azalmasını sağlar.

Lavinia’da uygulamakta olduğumuz Yüz Liftingi kürü, kişinin yaşı,cilt yapısı ve problemin derecesi göz önünde bulundurularak hücre yenileyici, nem depo edici, onarıcı, koruyucu ve sıkılaştırıcı özellikte Anti-Aging Yüz Masajı ve Plazenta Maske uygulaması ile desteklenme, seanslar süresince göz çevresindeki çizgilenmeler, morluk ve torbalanmalara yönelikte özel bakım yapılmaktadır.

Son derece detaylı, kapsamlı ve keyifli bir uygulama olan Yüz Liftingi uygulamasının etkileri 2. seanstan itibaren görülmeye başlanacak ve yüzümüze hasta, yorgun ve olduğumuzdan daha yaşlı ifade veren deforme olmuş kaslarımız sıkılaşıp, toparlanacaktır. Toplam 10 seanstan oluşan bu kür için haftada 2 kez gelinmesi gerekmektedir ve seans süresi 1.5 saat’tir.
Kürümüz ile ilgili ÜCRETSİZ DENEME seansımıza katılabilir, detaylı bilgi için 0212 284 83 24 nolu telefondan bizimle irtibata geçiniz..

Lavinia’da ücretsiz deneme seansına katılabilirsiniz.İkinci seansta farkı görün. Bkz: Radyo Frekans ile Cilt Yenileme.

Detaylı Bilgi İçin 0212 284 83 24 Nolu Telefondan Bizimle İrtibata Geçiniz.

E-mail adresimizle de bize ulaşabilirsiniz: info@lavinia.com.tr