Yosun-Kil-Çamur Kürleri

YOSUN UYGULAMASI


YOSUN VÜCUT BAKIMI İŞLEM SIRASI

Aromatik Buhar Kabini
Hidromasaj Küveti
Deniz Tuzları ile Vücut Pelling
Yosun Vücut Maskesi
Isı Battaniyesi
Duş
Canlandırıcı Spray
Masaj
Bacaklara Sıkılaştırıcı Jel Uygulaması
Süre : 2 saat


3 saatlik YOSUN VÜCUT BAKIM KÜRÜ
Kişinin cilt yapısına uygun yosunlarla yapılan vücut bakımı , cildin sıkılaşması, pürüzsüzleşmesi ve toksinlerden arınması açısından çok etkilidir. Buhar Kabini + Hidromasaj + Peeling + Yosun Maskesi + ısı Battaniyesi + Masaj işlemlerinin tümünü uyguladığımız bu kür aynı zamanda çok keyiflidir. Lokal fazlalıklar ve vücut sıkılaştırma programlarında yosun kullanılması en eski yöntemlerden biridir. Özellikle Avrupa’da uzun yıllardır vücut bakımlarında yosun ve yosun içerikli ürünler kullanılmaktadır. Yosun bol miktarda içerdiği vitamin, minarel, amoniasit,oligoelement ve enzimler sayesinde vücut için en etkili ve sağlıklı ürün olma özelliğini korumaktadır

whatsapp-image-2016-09-23-at-15-32-39-1Lokal fazlalıklar ve vücut sıkılaştırma programlarında yosun kullanılması en eski yöntemlerden biridir. Özellikle Avrupa’da uzun yıllardır vücut bakımlarında yosun ve yosun içerikli ürünler kullanılmaktadır. Yosun bol miktarda içerdiği vitamin, minarel, amoniasit,oligoelement ve enzimler sayesinde vücut için en etkili ve sağlıklı ürün olma özelliğini korumaktadır.

Lavinia’da özellikle lokal fazlalıklar ve vücut sıkılaştırma kürlerinde, son derece etkili olan Fransa, İtalya ve İsrail’den getirilen yosun maskeleri deniz suları, deniz tuzları, yosun yağı ve ampulları gibi SPA ürünleri uygulanmaktadır.Yosunun güzellik sektöründeki kullanım şekli ve amacı çeşitlilik göstermektedir.

Lokal yağ fazlalıklarını gideren, toksin ve ödem atılımını hızlandıran,kan dolasımını arttıran,yosunlar daha çok vücut bakımlarında kullanılırken Yağ dengeleyici,dezenfekte edici ve sivilce kurutucu özelliklerinden dolayı cilt bakımında kullanılan yosunlar da bulunmaktadır.

Tüm bu bakımlarda kullanılan yosun karşımıza yosun içerikli yağlar,jeller,kremler,maskeler,dogal yosun yaprakları seklinde çıkmaktadır.

Biz Lavinia’da gerek vücut bakımlarında ve gerek cilt bakımlarında yosundan büyük ölçüde faydalanmaktayız.

 

 

DENİZ KİLİ

“Sea Clay” adı altında Amerika’dan gelen bu ürün halk arasında deniz çamuru olarak da bilinmektedir. Avrupa ve Amerika’da tıpkı yosun uygulamaları gibi uzun yıllardır kullanılmakta olan deniz kili ülkemizde selülit ve lokal fazlalıklara yönelik vücut bakımlarında son yıllarda en çok tercih edilen ürünlerin başında yer almaktadır.

whatsapp-image-2016-09-23-at-15-46-24-1Okyanustan çıkarıldığı doğal hali ile hiçbir kimyevi katkı maddesi içermeyen bu deniz kili bol miktarda içerdiği vitamin ve minareller sayesinde selülit ve lokal fazlalıklar üzerinde son derece etkilidir.

Belirli bir sıcaklıkta kil içinde bekletilen bandajların vücuda sarılması şeklinde uygulanan deniz kili; kişinin yaşı, deformansyon derecesi, yağ oranı gibi hususlar göz önüne alınarak haftada bir kez olmak üzere toplam 8 ila 10 seans arasında uygulanmaktadır. Bu ürünün en önemli özelliği toksin atılımını hızlandırması ve vücudun forma girmesini kolaylaştırmasıdır.

Seanslar ilerledikçe deniz kilinin kan dolaşımını hızlandırıcı, toksin atılımını artırıcı ve depolanmış yağların çözülmesini kolaylaştırıcı etkisi ile gözle görülür bir düzelme ve elastikiyetini kaybetmiş dokuların sıkılaşıp, toparlanması sağlanır.

Deniz kili 8 – 10 seanslık bir kür olarak uygulanabileceği gibi, vücudumuzun formunu korumak amacıyla ayda 1 kez de uygulanabilir.

Tamamen doğal içerikli deniz kilinin hiçbir allerjik reaksiyona sebep olmadığı tespit edilmiştir.

Detaylı Bilgi İçin 0212 284 83 24 Nolu Telefondan Bizimle İrtibata Geçiniz.

E-mail adresimizle de bize ulaşabilirsiniz: info@lavinia.com.tr