Vücut Bakımı

VÜCUT BAKIMI


VÜCUT BAKIMI İŞLEM SIRASI

Aromatik Buhar Kabini
Hidromasaj Küveti
Deniz Tuzları ile Vücut Pelling
Yosun Vücut Maskesi
Isı Battaniyesi
Duş
Canlandırıcı Spray
70 dk Vücut Masajı
Bacaklara Sıkılaştırıcı Jel Uygulaması
Süre : 3 saat


3 saatlik YOSUN VÜCUT BAKIM KÜRÜ
Kişinin cilt yapısına uygun yosunlarla yapılan vücut bakımı , cildin sıkılaşması, pürüzsüzleşmesi ve toksinlerden arınması açısından çok etkilidir. Buhar Kabini + Hidromasaj + Peeling + Yosun Maskesi + ısı Battaniyesi + Masaj işlemlerinin tümünü uyguladığımız bu kür aynı zamanda çok keyiflidir. Lokal fazlalıklar ve vücut sıkılaştırma programlarında yosun kullanılması en eski yöntemlerden biridir. Özellikle Avrupa’da uzun yıllardır vücut bakımlarında yosun ve yosun içerikli ürünler kullanılmaktadır. Yosun bol miktarda içerdiği vitamin, minarel, amoniasit,oligoelement ve enzimler sayesinde vücut için en etkili ve sağlıklı ürün olma özelliğini korumaktadır

whatsapp-image-2016-09-23-at-15-32-39

whatsapp-image-2016-09-23-at-15-32-39-11. İşlem (Aromatik Buhar Kabini) : İçine kişinin cilt yapısı gözönünde bulundurularak özel yağların konulduğu, tek kişilik buhar kabinine girilir ve 20 dk süre ile burada vücuttan toksin atılması, gözeneklerin açılması, cilt açısından faydalı yağların deri yolu ile teneffüs edilmesi sağlanır.

2. İşlem (Hidromasaj Küveti) : SPA bakımları için özel tasarlanmış 20 jetli ve içine vücudu dezenfekte etmek için denizsuyu ya da özel bitki sularının katıldığı hidromasaj küvetine 20 dk süre ile girilir. Buradaki kuvvetli su masajı ile dolaşım hızlanır, kaslar ve sinirler rahatlar, vücut daha sonraki işlemlere hazır hale getirilir.

3. İşlem (Peeling) : Özel bir yağ içinde eritilmiş deniz tuzları ile tüm vücuda peeling uygulanır. Böylece cilt ölü derilerden arınır, ardından uygulanacak yosun ve kil karışımının cilde rahatça nüfuz etmesi için gözenekler açılır ve tabiki bu peeling işlemi de dolaşımı sirküle eder.

4.işlem (Vücut Maskesi) : Yosun ve kil karışımından oluşan özellikle selülit ve bölgesel fazlalıklar açısından etkili olan, toparlayıcı ve toksin atılımını sağlayan maske tüm vucuda sürülür ve folyo ile sarılarak bu şekilde ısıtıcılı bir battaniye içinde 35 dk beklenir ve maskenin emilimi sağlanır. Ayrıca yosun içindeki vitamin, amino asit, mineral ve oligo elementlerden dolayı cildin elastikiyetini korur, nem depo eder.

5. İşlem (Duş) : Isı battaniyesinden sonra cilt üzerinde kalan artık yosun tazyikli duş ile başka hiçbir ürün kullanılmadan temizlenir.

6. İşlem (Jel Uygulaması) : Duştan sonra cildi ferahlatıcı, canlandırıcı ve sıkılaştırıcı okaliptüs ve mentol içeren özel bir jel vücuda uygulanır.

7. İşlem (Aromatik Vücut Masajı) : Tüm bu işlemlerden sonra ayak parmak ucundan başlayıp kafa masajı ile son bulan ve 70 dk süre ile konusunda uzman masözler tarafından uygulanan aromatik vücut masajına geçilir. Bu uygulama selülit ve bölgesel fazlalıklara karşı etkili olan içinde bergamut, lavanta, portakal, limon gibi yağlar bulunan özel karışımlar ile yapılır.

Forma girmenizde ve formunuzu korumada son derece etkili olan bu keyifli bakım aynı zamanda size zihinsel ve ruhsal anlamda da günlük hayatın stresinden arınma imkanı sağlayacaktır. Lavinia’da geçireceğiniz bu güzel anları tüm bakımın ardından içeceğiniz bir bitki çayı ile tamamlayabilirisiniz. Yukarıda detaylı bir şekilde anlatılan Thalasso Yosun Bakım haricinde Lavinia’da selülit, lokal fazlalık ve vücut sıkılaştırma konularına yönelik son teknoloji ürünü olan bilgisayar programlı ve kişiye özel bakımlar uygulama imkanı sağlayan cihazlar da kullanılır.

whatsapp-image-2016-09-23-at-15-46-24-1

Detaylı Bilgi İçin 0212 284 83 24 Nolu Telefondan Bizimle İrtibata Geçiniz.

E-mail adresimizle de bize ulaşabilirsiniz: info@lavinia.com.tr