Vücut Bakım Ürünleri

ÜRÜNLER

 

129309 Aloe Vera Hand Cream Aloe Vera İçerikli El Kremi 75 ml

ALOE VERA HAND CREAM : Aloe vera içeren el kremi. Aloe vera ile yoğunlaştırılmış formülünde aynı zamanda güneş koruma faktörü bulunur. Cildi dış etkenlerden ve güneşin zararlarından korurken aynı zamanda hücrelerde onarım ve nem sağlar.

129409 De Pigmentor Hand Cream Renk Açıcı Pigment İçerikli El Kremi 75 ml

DE PİGMENT HAND CREAM : Yaşlanma lekelerini gideren el kremi. Özellikle el üzerinde oluşan yaşlılık lekelerini gidermekte kullanılır. İçeriğindeki Kızıl yonca, Vitamin E ve SPF faktörü sayesinde ellere hızlı bir şekilde nem sağlarken lekelerin açılmasını ve yenilerin oluşmasını önleyerek zararlı etkilerden korur.

101114 Body Scrub Vücut Peeling 300 ml

BODY SCRUB : Vücut peelingi.Tüm ciltlerdekullanılabilen vücut peeling ürünüdür. Aşındırıcı tanecikler bitkilerden sağlanmıştır. Ölü deriyi temizleyerek cilt üzerindeki pürüzleri ve pütürleri giderir. Nemli yumuşak bir cilt için eşşis bir üründür.

HYDRO MARIN SCRUB : Deniz tuzundan elde edilmiş, yoğun mineraller içeren vücut peelingi. Uygulama sırasında cildi pürüzsüzleştirir. Vücuttaki pütürcükleri temizler ve derinden cildi arınıdırır. Vücudumuzun yapısında var olan elementler içerdiği için hücre sağlığını korur. Hücrelerin yenilenmesinde ve sağlıklı kalmasında etikilidir. Vücut daha genç, canlı ve pürüzsüz bir hal alır.

HYDRO MARIN COMPLEX : Deniz tuzundan elde edilmiş, yoğun mineraller içeren konsantre. Uygulama sırasında cildi pürüzsüzleştirir. Vücuttaki pütürcükleri temizler ve derinden cildi arınıdırır. Vücudumuzun yapısında var olan elementler içerdiği için hücre sağlığını korur. Hücrelerin yenilenmesinde ve sağlıklı kalmasında etikilidir. Vücut daha genç, canlı ve pürüzsüz bir hal alır.

104314 Oxygen Vital Bodylotion Oksijen İçerikli Vücut Losyonu 300 ml

OXYGEN VİTAL BODY LOTION : Oksijen içerikli vücut losyonu. Vücut bakımlarından sonra uygulanan hafif ve üniversal bakım losyonudur. Yoğun E vitamini ve oksijen taşıyıcı içeren ürün hızla vücut cildine nem sağlar. Dış etkenlerden hasar görmüş ciltlerde hızla iyileşme ve düzelme sağlar.

129914 Body Forming Lotion Serinlik Hissi Veren Selülit Giderici Sıklaştırıcı 300 ml

BODY FORMİNG LOTİON : Serinlik hissi veren selülit giderci sıkılaştırıcı losyon.Selülit görünümünü azaltmak,portakal kabuğu görüntüsünü iyileştirmek için özel ürün.Havalı yosun, Kafein,Vitamin E, L- karnitin, Dikenli yaban mersini, Sarmaşık özü içeren ürün lenf dolaşımını hızlandırır. Cildi sakinleştiren yapısı sayesnide kuperoslu ve varisli bacaklarda rahatlatıcı etki sağlar.

199113 Body Slimming Lotion Hafif Isı Veren Selülit Giderici Sıkılaştırıcı Losyon 250 ml

BODY SLIMING LOTION : Hafif ısıveren selülit giderici sıkılaştırıcı. Portakal kabuğu görüntüsünü iyileştirmek ve sıkılaşma sağlamak için hazırlanmıştır. Vitamin E, Kafein, L-karnitin, Dikenli yaban mersini, Sarmaşık özü içerir. Cilt üzerinde koruyucu bir tabaka bırakır ve toksinlerin lenfatik sisteme atılmasını hızlandırır.

199110 Body Slimming Gel Thermal Isı Etkisi Olan Selülit Giderici Jel 100 ml

BODY SLIMING GEL : Termal ısı etkili selülit gideren gel. Özellikle karın kalça iç bacaklar gibi yağın zor erdiği bölgelerde etkilidir. Sarmaşık özü, Deniz yosunu özü, Atkestanesi içeren ürün yağların yakılarak lenfatik sisteme taşınmasını sağlar, kan dolaşımını düzenler. Isıtıcı özelliği vardır. Kılcal damar ve varis olanlarda önerilmez.

129710 Body Oil Spray Spey Vücut Yağı 250 ml

BODY OIL SPRAY : Sprey vücut nemlendirme yağı. Tüm cilt tipleri için önerilir. Makademia fındık yağıyla zengin E vitamini içeren ürün cildi mükemmel şekilde nemlendirir ve canlandırır. Cildin kadifemsi görünmesini sağlar. Hücre yenilenmesini hızlandırır.

BIO RELEASE MASSAGE OIL. : Rahatlatıcı masaj yağı.Tüm ciltlere ve tüm vücuda uygulanan masaj yağı.Vitamin E, Macademia fındık yağı içeren ürün, ciltte pürüzsüz etki yaratarak yumuşaklık kazandırır. Nemlendirilmiş tazelenmiş bir cilt sağlar.

DR. SPILLER ÜRÜNLERİ
Temizleme Ürünleri Tonik Ürünleri Peeling Ürünleri Ampul Serisi Nem Serisi
Genç Cilt Serisi Kuru Hassas Cilt Serisi Karma Cilt Serisi Yağlı Cilt Serisi Göz Bakım Serisi
Olgun Cilt Serisi Göğüs Bakımı Serisi Vücut Bakımları Ürünleri Güneş Serisi

Detaylı Bilgi İçin 0212 284 83 24 Nolu Telefondan Bizimle İrtibata Geçiniz.

E-mail adresimizle de bize ulaşabilirsiniz: info@lavinia.com.tr