Vakum Masajı

RADYOFREKANS+VAKUM MASAJI


Radyofrekans ( RF ) , özellikle bacak, kalça, karın, sırt ve kollarda bölgesel olarak depolanmış yağların doku altında kontrollü bir ısı mekanizması kullanarak giderilmesini ve aynı zamanda kolojen ve elastin hücre yenileyici etkisinden dolayı deforme olmuş ve sarkmış derinin sıkılaş toparlanmasını sağlar. Radyofrekans sistemi vakum masajı tekniği ile eş zamanlı uygulandığı için sadece bölgesel fazlalıkların giderilmesini değil, aynı zamanda gevşeklik ve deformasyonun çok sık rastlandığı kalça, alt karın, bacak içleri ve kol içlerininde sıkılaşıp, toparlanmasını sağlar.

 

 

whatsapp-image-2016-09-19-at-14-08-02


Vakum Masajı çok yoğun diyet ve egzersiz programlarına rağmen bir türlü giderilemeyen lokal olarak depolanmış yağların uygulama yapılan bölgede mikrosirkülasyonun artması ile enerjiye dönüştürülerek yakılması tekniğidir.

Vakum masajı ayrıca lenf kanallarını uyararak , düzenli atılamadığı için özellikle bölgesel yağlanmaya neden olan ödem ve toksinlerin idrar yolu ile atılmasını sağlar ve dolaşımı hızlandırarak hücre yenilenmesini aktive ettiği için kolojen üretimini arttır.

Böylece bağ dokusu güçlenir sıkı , olabildiğince pürüzsüz ve diri bir görünüm ortaya çıkar.

Detaylı Bilgi İçin 0212 284 83 24 Nolu Telefondan Bizimle İrtibata Geçiniz.

E-mail adresimizle de bize ulaşabilirsiniz: info@lavinia.com.tr