Oksijen (Oxycur) Cilt Bakımı

LAVINIA’DA OXYCUR BAKIMI İŞLEM SIRASI


Süt ve Tonik ile Temizleme
Vakum Masajı
İontoforez ile Oksijen Serum Uygulaması
A-C-E Vitaminleri ile püskütme yöntemi ile Oksijen Uygulaması
Anti – Aging Yüz Masajı
Beeze ve Soğuk Ped (Gözler için)
Thermofreeze ile Sıcak, Soğuk Uygulama
Oksijen Soluma
PCO (Plazenta maskesi)

Süre: 1 saat 20 dk

1.5 SAAT OKSİJEN CİLT BAKIMI (HÜCRE YENİLEYİCİ, KIRIŞIKLIK ÖNLEYİCİ, SIKILAŞTIRICI, TOPARLAYICI)


Konsantre haldeki A, C, E vitaminlerinin , oksijen ile beraber uygulanması ile yoğun bir anti-aging etki ortaya çıkmaktadır. Oksijen Bakımı, özellikle kolajen ve elastin hücre oluşumunu hızlandırarak kırışıklıkların azaltılmasını ve cildin sıkılşıp , toparlanmasını sağlamaktadır.

whatsapp-image-2016-09-19-at-14-22-32

whatsapp-image-2016-09-19-at-14-22-32-1

Cilde doğal oksijen verilerek yapılan oksijen bakımı yurtdışında ve ülkemizde uzun yıllardır güvenle uygulanmaktadır. Bakımlarda kullanılan özel kozmetik ürünlerin içerisinde hücre yenileyici cildi sıkılaştırıcı, toparlayıcı ve yoğun nem depo edici özellikte ve konsantire halde A,C,E vitaminleri,aleo vera bitki özleri ve oksijen aktivitörlü sıvı bulunmaktadır. Yukarıda içeriğini belirttiğimiz özel ürün karışımı ve oksijen cilde püskürtme yöntemi ile uygulanır. Uygulama yapıldığı andan itibaren cildin alt katmanlarına ulaşabilme özelliğinden dolayı ciltteki olumlu değişimler gözle görülür derecede fark edilir. Oksijen bakımı uygulanmaya başlandığı ilk andan itibaren,oksijen aktivitörlü ürün ve oksijen cildin alt katmanlarına kadar ulaşarak kan dolaşımını hızlandırır,toksinlerin atılmasını sağlar, cildin hücre metabolizmasını çalıştırarak hücre yaşlanmasını geciktirir. Oksijen bakımı cilde belirli bir basınçla uygulandığı için masaj etkisi yapar ve böylelikle kolajen ve elastin sentezini uyarır. Cildimizdeki hücrelerin görevlerini yerine getirebilmeleri için enerjiye ihtiyaçları vardır,genç ciltlerde bu tarz problemler yoktur. Çünkü epidermisleri yeteri kadar oksijen ve besini rahatlıkla alabilmektedirler.Yaş ilerledikçe serbest radikaller,hatalı beslenme, yanlış kullanılan kozmetikler, sigara tüketimi ve özellikle güneşin zararlı etkileri cilt hücrelerimize zarar vermektedir, böylece cildimiz yıpranmaya, incelmeye, lekelenmeye, kırışmaya ve sarkmaya başlamaktadır .Kısacası oksijen olmazsa hayat olmaz ,metabolizma çalışmaz,cilt ve vücut hücrelerine enerji gitmez, hücreler yenilenmez ve böylece yaşlanma süreci başlamış olur.

Oksijen Bakımı Ne Sağlıyor


1) Cildin alt katmanlarına ulaşan oksijen metabolizmayı hızlandırarak,vücutta biriken toksinleri atılmasını sağlıyor.Bunun sonucu toksin birikimine bağlı oluşan akne,sivilce ve siyah nokta oluşumu gibi sorunlar ortadan kalkıyor.Bir başka deyişle cildin yağ salgılaması dengeleniyor.
2) Dokuların canlanmasına yardımcı oluyor.
3) Cildin destek dokusunu oluşturan kolajen ve elastin seviyesini arttırıyor.
4) A,C,E vitaminleri antioksidan etkisi gösteriyor.
5) Cildin nem ihtıyacını sağlıyor
6) Gözaltı torbalarının giderilmesini sağlıyor,
7) Güneş ve sivilce izlerinin açılmasını sağlıyor,
8) Kırışıklıklarda gözle görülür bir azalma sağlanıyor,
9) Cilt canlı,berrak ve pürüzsüz bir görünüm alıyor
10) Ciltteki sarkma ve deformasyonları azaltarak gergin bir görünüm sağlıyor
11) Vücut bakımlarında özellikle oksijenin yağ yakıcı özelliğinden dolayı selülit bakımlarında da son derece iyi neticeler alınmaktadır.
12) Cilt bakımlarında olduğu gibi vücut bakımlarında da deforme olmuş ve sarkmış dokunun sıkılaştırılmasında da güvenle kullanılmaktadır.

Lavinia ‘da Oksijen bakımı yoğun bir şekilde çizgilenme ve kırışıklıkların azaltılması, hücre yenilenmesi, cildin sıkılaştırılması ve canlı, diri bir görünüm kazanması amaçlı uygulanmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin 0212 284 83 24 Nolu Telefondan Bizimle İrtibata Geçiniz.

E-mail adresimizle de bize ulaşabilirsiniz: info@lavinia.com.tr