Merhabalar Sitemize Hoşgeldiniz,

Lavinia , 1997 yılında, tarafımdan kurularak sektördeki yerini almış bir firmadır. Lavinia’da Bölgesel Zayıflamadan , Cilt Bakımına, Epilasyondan , Masaja kadar….. siz bayanları yakından ilgilendiren çok geniş bir yelpazede, Cilt ve Vücut Bakımına yönelik pek çok uygulama ve kürler yapılmaktadır.

Lavinia’da birinci kural önce sağlık ve müşteri memnuniyeti olduğu için tüm bakımlar test edilip onaylanmış ve sonuçları klinik deneylerle kanıtlanmış dünya markası profesyonel kozmetik ürünler ve sağlıklı, güvenli bir şekilde sonuca götüren, üstün donanıma sahip son teknoloji ürünü cihaz ve ekipmanlarla yapılmaktadır.

Amacımız sürekli evine , eşine ,işine ve çocuklarına zaman ayırmaktan dolayı kendisini hep 2. , hatta sonuncu plana atan bayanların biraz da kendilerine zaman ayırmalarını sağlayarak , daha bakımlı , daha estetik ve daha formda ……. Dolayısı ile daha mutlu ve güvenli olmalarına yardımcı olmak ve zemin hazırlamaktır. İşte ……BİRAZ DA KENDİNİZE ZAMAN AYIRIN……..sloganımız bu düşünceden ortaya çıkmıştır.

Şu bir gerçektir ki ; Biz bayanlar ne kadar mutlu ve kendimizle barışık olursak , bu mutluluk ve pozitif enerji katlanarak evimize , işimize ve çocuklarımıza yansıyacaktır.

İlk günkü azim, heyecan ve istekle hizmet vermekte olduğumuz 17 yıl süresince her biri kendi konusunda uzman ekibimiz ile önce sağlık felsefemizden ve mutlak müşteri memnuniyeti prensibimiz den asla ödün vermeden kalite ve güvene dayalı bir yol çizdiğimizi ve hep daha iyisini hedeflediğimizi belirtmek isterim.

Lavinia ekibi olarak kurulduğumuz günden beri, hizmet vermekte olduğumuz sektörün özrü yada telafisi olmadığının bilinci ile hareket etmekteyiz. Dolayısı ile Lavinia ekibi olarak bizler için en önemli unsur, siz değerli dostlarımızla 17 yıldır daima doğruluk ve güvene dayalı olan birlikteliğimizi aynı şekilde ve “ Sağlık Estetikten Önemlidir” felsefemizden asla taviz vermeden ilk günkü heyecan ve mutluluk ile sürdürmek ve daim kılmaktır.

Sevgili dostlarım yıllar ne kadar da çabuk geçiyor… İnsan geriye dönüp baktığında ne kadar çok şey yaşadığını farkediyor. Yıllar geçsin , hiç sorun değil . Yeter ki sağlıkla ve mutlulukla, en önemlisi de hep güzel anılar ve yüzümüzde tatlı bir tebessüm bırakarak geçsin.

LAVINIA DER Kİ : Daha nice nice yıllar boyunca tüm güzellikleri paylaşmak dileğiyle…..
Güzellikler paylaşıldıkça çoğalır.