MİNE SONSUZ KİMDİR ?

14 Ağustos 1968 tarihinde, Selanik’li bir ailenin ferdi olarak dünyaya geldim. Evliyim ve bir erkek çocuk annesiyim. Marmara Üniversitesinde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olup, İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsünde İşletme dalında Yüksek Lisansımı tamamladıktan sonra çeşitli yerli ve yabancı şirketlerde halkla ilişkiler ve satış müdürü olarak görev yaptım. Ancak girişimci bir yapıya sahip olduğum için , gerek yurt dışı ve gerek yurt içinde estetisyenlik ile ilgili eğitimimi de tamamladıktan sonra kendi işimi kurmaya karar verdim. İşte 1997 yılında LAVINIA böyle doğdu ve güzellik sektöründeki yerini aldı. Özellikle oğluma, sevdiklerime ve dostlarıma zaman ayırmak, kitap okumak, yüzmek, yürüyüş yapmak, sektörümle ilgili yerli, yabancı basını takib etmek ve vaktim elverdiğince fuar , kongre ve seminerlere katılmak olmazsa olmazlarım arasındadır.

Aslında seçmiş olduğum sektörün güzellik ve bakım ile ilgili olması bir tesadüf değildir. Çünkü kendimi bildim bileli estetik ve bakım konularına karşı özel bir merakım olmuştur. Herzaman için güzelliğin doğa tarafından bayanlara verilmiş bir ayrıcalık olduğunu ve her ne kadar güzellik göreceli olsa da, ancak zeka ve ruh ile tamamlandığında bir anlam ifade ettiğini düşünmekteyim. Dolayısı ile tüm kadınlar güzeldir; yeter ki bunun bilincinde olsunlar ve kendilerine verilen bu hazinenin kıymetini bilsinler.

Şunu tüm içtenliğimle paylaşmak isterim ki; 20 yıldır her birine şükran borçlu olduğum ekibimle bir arada hizmet vermekte olduğum işimi ve bana hergün yeni dostluklar kazandıran Lavinia’yı çok seviyorum. Tüm güzelliklerin paylaşıldıkça çoğalacağına yürekten inanan bir kişi olarak, siz değerli dostlarıma ve ziyaretçilerimize hayatın her anında SEVGİ, MUTLULUK ve GÜZELLİKLER diliyorum.

Sevgi ve Saygılarımla..
Mine Sonsuz