Kırışıklık Bakımı

LAVINIA’DA KIRIŞIKLIK BAKIMI İŞLEM SIRASI


Temizleme İşlemi
Elektroterapi ile Lifting (Kasları Sıkılaştırıcı ve Toparlayıcı)
Radyofrekans + Vakum Masajı (Kırışıklık ve Çizgilenmeler için)
Göz Çevresi Bakımı (Çizgilenmeler, Morluk ve Torbalanmalar için)
Breeze ve Soğuk Ped ( Göz Çevresi )
Anti-Aging Yüz Masajı (Cilt yapısına uygun serum, ampul ve yağlar kullanılarak)
PCO ( Plazenta Maskesi )
Thermofreeze (Sıcak-Soğuk uygulama) ile krem ve ürünlerin nüfus etmesi için

Kür: 10 seans

Süre: 1 saat 20 dakika

RADYOFREKANS ile CİLT YENİLEME (KIRIŞIKLIKLAR ve ÇİZGİLENMELER)


Gelişmiş teknolojik özellikleri sayesinde Radyofrekans sistemi , beraberinde uygulanmakta olan özel vakum masajı ile birlikte kolajen ve elastin hücre yenilenmesini hızlandırarak, toksin atılımı sağlayarak, kan dolaşımı hızlandırarak cildi dış etkilere ve UV ışınlarına karşı koruyarak, yoğun nem depo edici ve canlandırıcı etkisi ile kısa sürede çizgilenmelerin azalmasını ve cildin sıkılaşıp, toparlanmasını sağlar.

whatsapp-image-2016-09-23-at-14-46-19 whatsapp-image-2016-09-23-at-14-46-19-1


whatsapp-image-2016-09-23-at-14-49-19Radyofrekans ile kırışık bakımı uygulaması doğal yaşlanma, sık sık kilo alıp verme, aşırı mimik hareketleri, UV ışınları, aşırı yağlanma, yanlış beslenme, olumsuz dış etkenlere mahrus kalınması ve genetik faktörlerden zamanla yüzümüzde oluşan sarkma, gevşeklik, çizgilenme ve kırışıklıkları önleyen ve en önemlisi mevcut deformasyonları gözle görülür bir şekilde en aza indirgeyen Anti-Aging amaçlı bir cilt yenileme tekniğidir.

Radyofrekans ile kırışık bakımı uygulaması için Lavinia’da üstün donanıma sahip son teknoloji ürünü cihaz ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Kırışıklık Bakımı işlemlerinde kullanmakta olduğumuz Elektroterapi sistemi yüzümüzdeki tüm ana kas gruplarını çalıştırarak gevşemiş, sarkmış ve deforme olmuş kasların gerilmesini, sıkılaşıp toparlanmasını sağlar. Radyofrekans ile kırışık bakımı işleminin diğer vazgeçilmez uygulaması ise Thermo-C Radyofrekans cihazıdır. Radyofrekans sistemi kolojen ve elastin hücre yapımını aktive ederek, hem üst derinin sıkılaşıp toparlanmasını sağlar hem de çizgi ve kırışıklıkların gözle görülür derecede azalmasını sağlar.

Lavinia’da uygulamakta olduğumuz Kırışıklık Bakımı kürü, kişinin yaşı,cilt yapısı ve problemin derecesi göz önünde bulundurularak hücre yenileyici, nem depo edici, onarıcı, koruyucu ve sıkılaştırıcı özellikte Anti-Aging Yüz Masajı ve Plazenta Maske uygulaması ile desteklenme, seanslar süresince göz çevresindeki çizgilenmeler, morluk ve torbalanmalara yönelikte özel bakım yapılmaktadır.

Son derece detaylı, kapsamlı ve keyifli bir uygulama olan Kırışıklık Bakımı uygulamasının etkileri 2. seanstan itibaren görülmeye başlanacak ve yüzümüze hasta, yorgun ve olduğumuzdan daha yaşlı ifade veren deforme olmuş kaslarımız sıkılaşıp, toparlanacaktır. Toplam 10 seanstan oluşan bu kür için haftada 2 kez gelinmesi gerekmektedir ve seans süresi 1.5 saat’tir.
Kürümüz ile ilgili ÜCRETSİZ DENEME seansımıza katılabilir, detaylı bilgi için 0212 284 83 24 nolu telefondan bizimle irtibata geçiniz.

Detaylı Bilgi İçin 0212 284 83 24 Nolu Telefondan Bizimle İrtibata Geçiniz.

E-mail adresimizle de bize ulaşabilirsiniz: info@lavinia.com.tr