Göğüs Liftingi

LAVINIA’DA GÖĞÜS LİFTİNGİ İŞLEM SIRASI


Elektroterapi Uygulaması (Sıkılaştırma ve Dikleştirme amaçlı)
Radyofrekans Uygulaması(Gögüs ve Dekolte derisini sıkılaştırcı, onarıcı)
Power Plate(Boyun, Omuz, Kol ve Dekolte bağ dokusunu çalıştırmak için)
Kozmetik Bakım(Her 5 saeansta bir serum, ampul, maske, masaj uygulaması)
Kür : 20 seans
Süre : 1 saat 30 dk

GÖĞÜS LİFTİNGİ İLE YERÇEKİMİNE KARŞI


Göğüs Lifting kürü , özellikle kilo alıp verme , emzirme ve doğal yaşlanma süreci içinde sarkmış, diriliğini kaybetmiş göğüs dokusunun dikleşmesini ve sıkılaşmasını sağlar. Kısa sürede etkisi görülecek bu kür programında Elektroterapi, Radyofrekans ve Power Plate sistemlerinin hepsi kullanılmaktadır. Lavinia’da uygulamakta olduğumuz Göğüs Liftingi kürü hiç bir şekilde cerrahi müdahale içermediği gibi vücuda dışarıdan da herhangi bir madde enjekte edilmemektedir.Uygulamanın amacı göğüsleri büyütme ve küçültme olmayıp tamamen sıkılaştırma, dikleştirme ve toparlamaya yöneliktir.Bu kür programı dekolte ve göğüs derisini besleyici, sıkılaştırıcı, onarıcı özellikte serum, ampul, maske gibi kozmetik ürünlerle desteklenmektedir.

whatsapp-image-2016-09-23-at-15-54-34

Göğüslerde meydana gelen sarkma , gevşeme , aşırı yumuşaklık gibi deformasyonlar bayanların en çok şikayet ettiği konuların başında yer almaktadır.Yapısında hiç kas olmayan tamamen yağ ve süt bezlerinden oluşan göğüsler zamanla yer çekimi , yaşlanma , sık kilo alıp verme , doğum , emzirme, yanlış sütyen kullanımı gibi nedenlerle eski diri ve dik görünümlerini yitirirler;ve bu durum estetik açıdan bayanların huzursuz olmasına ve çeşitli yöntemler aramasına neden olur.

whatsapp-image-2016-09-27-at-11-40-18Lavinia’da Gögüs Liftingi konusunda gelişmiş teknolojiye sahip (Elektroterapi, Radyofrekans, Power Plate gibi) sistemler kullanılmakta ve kür programı dekolte ve gögüs derisini besleyici, sıkılaştırıcı, onarıcı özellikte serum, ampul, maske gibi kozmetik ürünlerle desteklenmektedir.

Göğüs güzelliğini korumak için

1. Çok sıcak su ile duş almayın.
2. Her banyodan sonra soğuk su ile masaj yapın.
3. Üstsüz güneşlenmeyin.
4. Doğru sütyen kullanın.

5. Sütyensiz spor yapmayın.

6. Sürekli yüz üstü yatmayın.
7. Çok sık kilo alıp vermeyin.
8. Düzenli olarak nemlendirici bir krem ile masaj yapın.
9. Özellikle boyun, omuz ve kolları çalıştırcı egzersizleri ihmal etmeyin.

Detaylı Bilgi İçin 0212 284 83 24 Nolu Telefondan Bizimle İrtibata Geçiniz.

E-mail adresimizle de bize ulaşabilirsiniz: info@lavinia.com.tr