SELÜLİT MASAJI

SELÜLİT MASAJI (Selülit azaltıcı ve Cilt sıkılaştırıcı)Ü


10 seans Ozon Yağı ile Bölgesel İncelme Masajı + 10 seans Lenf Drenaj Masajı
Süre : 1saat

LAVINIA’DA SELÜLİT MASAJI


Yağ parçalayıcı özellikteki Ozon Yağı kullanılarak yapılan Bölgesel İncelme Masajı , dolaşımı hızlandırdığı ve vücudu toksinlerden arındırdığı lokal olarak depolanmış yağların giderilmesinde, selülitlerin kontrol altına alınmasında ve dokunun sıkılaşıp, toparlanmasında son derece etkilidir. Etkilerini 2. seanstan itibaren görmeye başlayacağınız Bölgesel İncelme Masajının yağ çözücü, ödem atıcı, gevşemiş dokuları sıkılaştırıcı etkisi ile vücudunuz kısa sürede forma girecektir. Bu masajda hücre yenileyici özellikte Ozon Yağı kullanılması alınacak sonucun kalıcılığını ve kalitesini arttıracaktır.


Bölgesel Fazlalıklar ve Selülit şişman ya da zayıf ayrımı yapmaksızın, özellikle ergenlik döneminden itibaren hormonal değişikliklerin etkisiyle her yaş grubunda ortaya çıkan yağ hücrelerinin deformasyonuyla ilgili estetik bir sorundur. Farklı yaş gruplarındaki bayanların %85’nin bu problemden şikayetçi olduğunu göz önüne alacak olursak selülitin pek çok bayanın ortak sorunu olduğunu söyleyebiliriz. Yaz aylarında birçok bayana gönülrahatlığıyla mayo giymeyi problem haline dönüştüren selülitin oluşumu kişiden kişiye farlılıklar göstermektedir. Bölgesel Fazlalıklar ve Selülit daha çok ergenlik, hamilelik ve menapoz gibi hormonların daha çok değişime uğradığı dönemlerde ortaya çıkıyor olmasına rağmen, kişinin genetik yapısı, metabolizma hızı, dolaşım sistemi, sindirim ve boşaltımda yaşadığı sorunlar, doğum kontrol hapları, alınan hormon ilaçları, dengesiz ve düzensiz beslenme, aşırı hareketsizlik, stres, sigara ve alkol tüketimi de selülit oluşumunda etken faktörlerdir.

whatsapp-image-2016-09-20-at-10-57-15Lavinia’da bölgesel incelme masajı , konusunda uzman ve deneyimli kişiler tarafından 10 seanslık kürler şeklinde uygulanmaktadır.

Gün aşırı olarak haftada 2 yada 3 kez yapılan bölgesel incelme masajının seans süresi 40 dakikadır ve bölgesel incelme masajı lenf sisteminin uyarılması ile bölgesel yağlanmalara ve selülite neden olan ödem ve toksinlerin idrar yolu ile atılması, dolaşım sisteminin düzenlenmesi ile metabolizmanın hızlandırılması ve depolanmış yağların çözülmesi esasına dayalıdır.

Bölgesel incelme masajı cilt yüzeyindeki pürüzlü , portakal kabuğu görüntüsünü azaltmaya yönelik özel bir teknik ile ve cildi sıkılaştırıcı ,yağ çözücü ve cildi besleyici özellikte başta ozon yağı olmak üzere limon , portakal ,buğday , susam gibi yağları içeren aromatik özel bir karışımlarla uygulanmaktadır.

Kullanılacak bu yağların cilt üzerindeki olumlu etkileri masajdan alınacak sonucun kalitesini arttırmaktadır.

Tüm bakımlarda olduğu gibi bölgesel incelme masajına kişinin vücut analizi yapılarak ve gereken ölçümler alınarak başlanır ve ilerleyen seanslarda doğru bir mukayese yapabilmek için bu analiz ve ölçümler tekrar alınır.

Etkilerini 3. seanstan itibaren hissetmeye başlayacağınız bölgesel incelme masajı aynı zamanda son derece keyifli,rahatlatıcı ve kendinizi zinde hissetmenizi sağlayan bir bakımdır.

Bu yazı bilgilendirme amaçlıdır.

Lavinia’da ücretsiz deneme seansına katılabilirsiniz.İkinci seansta farkı görün. Bkz: Radyo Frekans,Power Plate.

Detaylı Bilgi İçin 0212 284 83 24 Nolu Telefondan Bizimle İrtibata Geçiniz.

E-mail adresimizle de bize ulaşabilirsiniz: info@lavinia.com.tr