PCO

.Sheep Placenta Whitening Mask
( PLAZENTA MASKESİ )
Sevgili bayanlar , bu bölümde sizleri cilt bakımı uygulamalarında bir devrim niteliği taşıyan , alınan son derece olumlu ve gözle görülür farklılıklar yaratan sonuçlarından dolayı bilim çevreleri tarafından da onaylanmış olan ” Placente Maskesi ” ile tanıştırmak istiyoruz.

Placenta Maskesi içeriğinde bulunan koyun plazentası, hyoluronik asit, kojik asit, kollagen, Vitamin E, Vitamin C, Aloe Vera gibi etkin maddelerden dolayı özellikle kırışıklıklar, sarkmalar ve cilt lekeleri üzerinde bariz farklılıklar oluşturmaktadır.

Placenta Maskesinin Fonksiyonları :
Hücre yenilenmesi
Mimik hareketleri ile oluşan kırışıklıkları azaltmak
Cilde nem kazandırmak
Toksin maddelerin atılmasını sağlamak (Antioksidan etki )
Lekeleri açmak
Cilde elastikiyet ve dolgunluk kazandırmak
Cildin vitamin ve mineral ihtiyacını sağlamak

Bilimsel Onaylar : Prof. Dr. Nilgün AtakanProf.Dr. Zafer Kurumlu

Placenta Maskesi İçeriği :

Hyaluronik Asit : Derinin temel elemenlarından biridir. Deri içinde bol miktarda bulunur. Suyu çeker ve cildin nemli kalmasına yardımcı olur. Medikal estetik alanında yüz ve boyun çizgilerinin ( daha çok yüzeysel olanların ) doldurulmasında kullanılmaktadır. Cilt tarafından emilen ve kolay tolore edilen bu madde sayesinde cilt maksimum nemlenir ve dış etkenlerden korunur.

Kollagen : Vücudumuzdaki tüm proteinlerin ¼’ü kolajen’dir. Cildin ve iç organların esnekliğini sağlayan ana yapısal proteindir. Kemikler ve dişler de kolajen’e eklenen mineral kristalleri ile oluşmuştur. Kolajen vücudumuzun yapısını oluşturur. Yumuşak dokuları destekleyerek cildin sıkılaşmasını sağlar.

Kojik Asit : Kojik asit doğal ve tesirli leke açıcıdır.( prinçten elde edilir ) Fakat melaninin üretimini geciktirip melanini parçalayarak pigmentasyon oluşumu azaltır, var olan lekelerinde kaybolmasına yardımcı olur.

Koyun plecentası : Yoğun vitamin, protein, yağ ve su içerir .Cildin kısa zamanda beslanmesini, nemlenmesini ve yenilenmesini sağlar.

Vitamin E : E vitamini yağda eriyen bir antioksidan olup, hücre zarının bütünlüğünün korunmasında rol oynar. Yaşlanma sürecini geciktirir ve hücre yenilenmesine yardımcı olur.

Vitamin C : C vitamini, sabit, düşük ph’lı, yüksek yoğunluklu L-askorbik asit formüllü, yaşlanmaya karşı korumada anahtar vitamindir. C vitamini kuvvetli, suda eriyen antioksidan olup, kolajen ve elastin yapımında hayati bir yardımcı faktör olup, cilt rengini yenileyen geliştiren ( pigment proteinlerini önleyici ) bir özellğe sahiptir. Zararlı ışıkların cildimize karşı zararını önleyicidir.

Aloe Vera : Dış etkenler ile oluşan cilt hasarının tedavi edilmesini sağlar.Yıpranmayı azaltır.Ayrıca cildi gerginleştirir ve elastikiyet kazandırır.

Not: Placenta Maskesi ile ilgili detaylı bilgi almak yada ürünü satın almak için (0212) 284 83 24 ve 269 28 41 nolu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin 0212 284 83 24 Nolu Telefondan Bizimle İrtibata Geçiniz.

E-mail adresimizle de bize ulaşabilirsiniz: info@lavinia.com.tr