Mega Dropdown Menu by Soh Tanaka

VÜCUT MASAJI70 dk. AROMATİK VÜCUT MASAJI
Aromatik Vücut Masajı , cilt yapısına uygun aromatik yağlar kullanılarak yapılan son derece keyifli , zihinsel, ruhsal ve bedensel anlamda rahatlamanızı sağlayacak bir uygulamadır.Masajın dolaşımı hızlandırıcı ve toksin atıcı etkisi ile cildiniz canlanacak ve sıkılaşacaktır.

Vücut masajı için ne denilebilir ki......Tam bir şölen , 70 dakikalık bir mutluluk.

Aromatik Vücut MasajıAğrıyan sırtlar, tutulan boyunlar , gerilen kaslar için herhalde masajdan daha güzel bir armağan olamaz.

Masaj bir süreliğine bile olsa dış dünyanın tüm stres ve kargaşasından uzak fiziksel,zihinsel ve ruhsal bir arınma , rahatlama molasıdır.

Lavinia'da masaj konusunda uzman ve deneyimli kişiler tarafından kişinin cilt yapısı göz önünde bulundurularak besleyici,nem depo edici,ödem sökücü , yağ yakımını hızlandırıcı özellikleri olan buğday,susam, biberiye,limon,portakal,gül,ylang ylang .....gibi yağlar kullanılarak yapılmaktadır.

Uygulanan masaj süresi tam 70 dakikadır ve daha çok ( sıvazlama,ovma,yoğurma,titretme,...) gibi rahatlatıcı teknikler uygulanarak yapılan masaj tedavi amaçlı değil sadece, kasların rahatlaması , zihinsel ve ruhsal bakımdan dinlenme , stresten arınma ve keyif amaçlı uygulanmaktadır.

Daha önce böylesine etkili bir uygulamayı tecrübe etmediyseniz , sizi belki de hayatınızın vazgeçilmezleri arasına katacağınız bir keyif ile tanışmaya davet ediyoruz.

LAVInIAAd Soyad
Telefon
Email
Mesajınız

28/07/2016 Perşembe ,  23:49:11    20183 . Ziyaretçi