Mega Dropdown Menu by Soh Tanaka

GÖZ ÇEVRESİ BAKIMI

GÖZ ÇEVRESİ BAKIMI İŞLEM SIRASI

Süt ve Tonik ile Temizleme
Peeling
Buhar Uygulaması
Vakum Masajı
İontoforez ile Serum
Krem
Göz Çevresi Maskesi
Anti- Aging Göz Çevresi masajı
Breeze ve Soğuk Ped
Thermofreeze ile Sıcak, Soğuk Uygulama
Vakum Sprey
Süre : 1 saat

1 saat GÖZ ÇEVRESİ BAKIMI (Çizgiler, Morluk ve Torbalanmalar için)
Göz çevresi bakımı, cilt yenileyici özellikteki serum, ampul,krem ,maske gibi ürünlerin son teknoloji ürünü cihazlarla beraber kullanımı ile birlikte kırışıklık, morluk gibi mevcut şikayetlerin kontrol altına alınmasını sağlayacak ve yaşlanma sürecini yavaşlatacaktır.

Çok ince ve hassas yapıda olmasından dolayı göz çevremiz doğal yaşlanma, hastalık, yorgunluk, uykusuzluk ve stres gibi olumsuz etkilerin en kolay fark edildiği bölümdür. Kimi insanlar göz altlarının devamlı mor olmasından , pek çok kişi göz altı torbalarından ve bazıları da göz çevresinde oluşan çizgilerden şikayet etmektedirler. Aslında göz çevresi bakımını genel cilt bakımından ayrı düşünemeyiz, fakat göz çevresi yüzümüzün en hassas bölümü olduğu için göz çevresi için formüle edilmiş özel ürünler kullanılmalıdır.

Öncelikle kişinin yaşı ve cilt yapısı gözönünde bulundurularak problemin derecesi tespit edilmelidir. Örneğin gözaltı torbaları ve morlukları genetik bir durum olabileceği gibi aşırı yorgunluk sonucu sonradan da oluşabilir yada bunlar dolaşımla ilgili bir sağlık probleminin göstergesi olabilirler. Daha çok açık tenli kişilerde görünen morluklar pek çok kişiyi rahatsız etmektedir.

Ayrıca genç yaşlarda göz çevresinde oluşmaya başlayan çizgiler kuru cilt yapısına sahip kişilerde sıkça görülmekle birlikte, çok sigara içen ve fazla mimik hareketleri yapan kişilerde de hızla oluşmaktadır.İşte bu ve buna benzer şikayetleri önlemek için, doğru ürünler kullanılmasını ve uzaman kişiler tarafından ayda bir kez Göz Çevresi Bakımı yaptırılmasını öneriyoruz.

Lavinia'da GÖZ ÇEVRESİ BAKIMI 1 SAAT SÜRMEKTE ve KONUSUNDA UZMAN KİŞLER TARAFINDAN, TAMAMEN GÖZ ÇEVRESİ İÇİN GELİŞTİRİLEN ÖZEL ÜRÜNLER KULLANILARAK YAPILMAKTADIR.
Düzenli yapılan göz çevresi bakımı ile bakışlarınızdaki pırıltıya siz bile şaşıracaksınız.
LAVInIAAd Soyad
Telefon
Email
Mesajınız

28/08/2016 Pazar ,  21:48:41    13366 . Ziyaretçi