Mega Dropdown Menu by Soh Tanaka

GÖĞÜS LİFTİNGİ (ELEKTROTERAPİ)GÖĞÜS LİFTİNGİ İŞLEM SIRASI

Elektroterapi Uygulaması (Sıkılaştırma ve Dikleştirme amaçlı)
Radyofrekans Uygulaması(Gögüs ve Dekolte derisini sıkılaştırcı, onarıcı)
Power Plate(Boyun, Omuz, Kol ve Dekolte bağ dokusunu çalıştırmak için)
Kozmetik Bakım(Her 5 saeansta bir serum, ampul, maske, masaj uygulaması)
Kür : 20 seans
Süre : 1 saat 30 dk

GÖĞÜS LİFTİNGİ İLE YERÇEKİMİNE KARŞI
Göğüs Lifting kürü , özellikle kilo alıp verme , emzirme ve doğal yaşlanma süreci içinde sarkmış, diriliğini kaybetmiş gögüs dokusunun dikleşmesini ve sıkılaşmasını sağlar. Kısa sürede etkisi görülecek bu kür programında Elektroterapi, Radyoferkans ve Power Plate sistemlerinin hepsi kullanılmaktadır. Lavinia'da uygulmakta olduğumuz Gögüs Liftingi kürü hiç bir şekilde cerrahi müdahale içermediği gibi vücuda dışarıdan da herhangi bir madde enjekte edilmemektedir.Uygulamanın amacı gögüsleri büyütme ve küçütme olmayıp tamamen sıkılaştırma, dikleşitrme ve toparlamaya yöneliktir.Bu kür programı dekolte ve gögüs derisini besleyici, sıkılaştırıcı, onarıcı özellikte serum, ampul, maske gibi kozmetik ürünlerle desteklenmektedir.

Göğüslerde meydana gelen sarkma , gevşeme , aşırı yumuşaklık gibi deformasyonlar bayanların en çok şikayet ettiği konuların başında yer almaktadır.Yapısında hiç kas olmayan tamamen yağ ve süt bezlerinden oluşan göğüsler zamanla yer çekimi , yaşlanma , sık kilo alıp verme , doğum , emzirme, yanlış sütyen kullanımı gibi nedenlerle eski diri ve dik görünümlerini yitirirler;ve bu durum estetik açıdan bayanların huzursuz olmasına ve çeşitli yöntemler aramasına neden olur.

Göğüs Dikleştirme, Göğüs Bakımı
Lavinia'da Gögüs Liftingi konusunda gelişmiş teknolojiye sahip (Elektroterapi, Radyofrekans, Power Plate gibi) sistemler kullanılmakta ve kür programı dekolte ve gögüs derisini besleyici, sıkılaştırıcı, onarıcı özellikte serum, ampul, maske gibi kozmetik ürünlerle desteklenmektedir.
Göğüs güzelliğini korumak için

1. Çok sıcak su ile duş almayın.
2. Her banyodan sonra soğuk su ile masaj yapın.
3. Üstsüz güneşlenmeyin.
4. Doğru sütyen kullanın.
5. Sütyensiz spor yapmayın.
6. Sürekli yüz üstü yatmayın.
7. Çok sık kilo alıp vermeyin.
8. Düzenli olarak nemlendirici bir krem ile masaj yapın.
9. Özellikle boyun, omuz ve kolları çalıştırcı egzersizleri ihmal etmeyin.

LAVInIAAd Soyad
Telefon
Email
Mesajınız

29/08/2016 Pazartesi ,  01:32:32    13664 . Ziyaretçi